Drukuj stronęMAESTRA Biuro Tłumaczeń Warszawa  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Tłumaczenia kabinowe
Kabiny konferencyjne dla tłumaczy

 
tłumaczenie kabinowe

Tłumaczenia kabinowe

Tłumaczenia kabinowe są najpopularniejszym typem tłumaczeń stosowanych podczas konferencji. Tłumaczenia kabinowe zgodnie z nazwa wymagają zastosowania jednej kabiny konferencyjnej dla każdego z tłumaczonych na konferencji języków. W czasie konferencji w każdej kabinie dla tłumaczy pracuje dwóch tłumaczy symultanicznych tłumaczonego języka obcego. Tłumaczenia kabinowe umożliwiają równoczesne tłumaczenie wielu języków konferencji, w tym również tłumaczenie z języka obcego na język obcy - wymaga to jednak wykwalifikowanych tłumaczy konferencyjnych.

kabiny dla tłumaczy

Kabiny dla tłumaczy

Kabiny dla tłumaczy dzielą się na przenośne kabiny tłumaczy oraz wbudowane na stale w sale. Przenośne kabiny konferencyjne są najczęściej spotykanym rodzajem kabin używanych w salach nieprzystosowanych do tłumaczenia kabinowego. Najlepsze z przenośnych kabin dla tłumaczy odpowiadają referencyjnej normie ISO4340 opisującej wymagania, które muszą spełniać przenośne kabiny tłumaczy pod względem wymiarów, przenikalności akustycznej, ognioodporności i innych.

kabiny konferencyjne

Kabiny konferencyjne

W swojej ofercie posiadamy przenośne kabiny konferencyjne na wynajem o różnych gabarytach oraz o różnym stopniu przenikalności dźwięku. Wynajmujemy kabiny konferencyjne wraz z całym sprzętem do tłumaczeń kabinowych - symultanicznych. W celu pomocy przy doborze odpowiedniej kabiny tłumaczy dla konkretnego typu sali oraz pomocy przy dopasowaniu tłumaczenia kabinowego do typu konferencji - skontaktuj się z nami.

MAESTRA | tłumaczenia i konferencje © 2010

Warszawa · Kraków · łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | tłumaczenia i konferencje