Drukuj stronęMAESTRA Biuro Tłumaczeń Warszawa  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Kabiny konferencyjne dla tłumaczy

 
Kabiny dla tłumaczy

Kabiny dla tłumaczy

Kabiny dla tłumaczy dzielą się na przenośne kabiny tłumaczy oraz na kabiny konferencyjne wbudowane na stale w sale. Przenośne kabiny dla tłumaczy są najczęściej spotykanym rodzajem kabin używanych w salach nieprzystosowanych do tłumaczenia kabinowego.
Najlepsze z przenośnych kabin dla tłumaczy odpowiadają referencyjnej normie ISO4043 opisującej wymagania, które musza spełniać przenośne kabiny tłumaczy pod względem wymiarów, przenikalności akustycznej, ognioodporności i innych.

Kabiny konferencyjne

Kabiny konferencyjne

W swojej ofercie posiadamy przenośne kabiny konferencyjne na wynajem o różnych gabarytach oraz o różnym stopniu przenikalności dźwięku. Wynajmujemy kabiny konferencyjne wraz z całym sprzętem do tłumaczeń symultanicznych. W celu pomocy przy doborze odpowiedniej kabiny tłumaczy dla konkretnego typu sali oraz pomocy przy dopasowaniu tłumaczenia kabinowego do typu konferencji - skontaktuj się z nami.

MAESTRA | tłumaczenia i konferencje © 2010

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | tłumaczenia i konferencje