Drukuj stronęWyposażenie sali konferencyjnej  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Wyposażenie sali konferencyjnej

 
14-15 marca 2011

wynajęliśmy wyposażenie sali konferencyjnej dla firmy Metalbud, jednego z liderów rynku maszyn i urządzeń do przetwórstwa spożywczego. Podczas szkolenia, które odbyło się koło Rawy Mazowieckiej wypożyczyliśmy wyposażenie sali konferencyjnej w postaci nagłośnienia eventowego wraz z mikserem dźwięku i okablowaniem, oraz mikrofonami bezprzewodowymi, nagłownymi oraz krawatowymi.

dodatkowo na wyposażeniu sali konferencyjnej znalazły się dostarczone przez nas systemy dystrybucji tłumaczeń, projektor LCD (wraz ze zmieniaczem slajdów ze wskaźnikiem - do podłączenia do laptopa), ekrany wielkoformatowe oraz kamery do nagrania eventu. Nasza obsługa techniczna była obecna przez cały czas szkolenia, zapewniając jednocześnie nagranie audio całego eventu.


referencje:
Wyposażenie sali konferencyjnej
Wystawione przez: METALBUD - dnia:
MAESTRA - profesjonalna i rzetelna!
"Szkolenie odbywało się w dwóch salach nieprzystosowanych do szkoleń. Warunki pracy były utrudnione ze względu na specyfikę szkolenia, czyli przeprowadzanie prób technologicznych. Firma Maestra wywiązała się z zadania bez zarzutu."
Ocena: 5 Wyposażenie sali konferencyjnej: 5 gwiazdek!

<< Powrót

Wyposażenie sali konferencyjnej

Wyposażenie sal konferencyjnych

| Wyposażenie sal konferencyjnych © 2011

Wyposażenie sali konferencyjnej