Drukuj stronęUrządzenia do tłumaczenia symultanicznego | Łódź  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego - Łódź

 
14-15 września 2011

we współpracy z phin consulting mieliśmy przyjemność zapewnić urządzenia do tłumaczenia symultanicznego oraz budki tłumaczeniowe na 65 Kongres Towarzystwa Chirurgów Polskich, który odbył się w Łodzi.

jak zwykle na imprezach, na których nasza firma ma zaszczyt być dostawcą urządzeń do tłumaczenia symultanicznego zapewniliśmy wysokiej klasy kompetentną obsługę techniczną. Cały nasz personel, niezawodne urządzenia do tłumaczenia symultanicznego oraz nasze zaangażowanie w sukces kongresu, który odbył się w Łodzi, zasłużyły na słowa uznania ze strony naszego klienta, który potwierdził to referencjami. W imieniu firmy i naszych pracowników bardzo dziękujemy za miłe słowa.


referencje:
Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego - Łódź
Wystawione przez: PHIN Consulting - dnia:
Polecamy firmę MAESTRA jako rzetelnego i godnego zaufania partnera!
"Chcemy podziękować za profesjonalną współpracę, podczas której sprzęt symultaniczny działał bez zarzutów, a miła, młoda i kompetentna obsługa techniczna pomogła nam podczas Kongresu Towarzystwa Chirurgów Polskich."
Ocena: 5 Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego - Łódź: 5 gwiazdek!

<< Powrót

Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego - Łódź

| Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego - Łódź © 2011

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego - Łódź