Drukuj stronęTłumaczenie - Grodzisk Mazowiecki  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Tłumaczenie w Grodzisku Mazowieckim

 
21 kwietnia 2011

dla spółki kolejowej samorządu Województwa Mazowieckiego z Grodziska Mazowieckiego wykonaliśmy tłumaczenie o tematyce prawno-transportowej. Nasza tłumaczka świetnie poradziła sobie z terminologią transportową jak i z terminologią prawną. Jako wyraz uznania za tłumaczenie w Grodzisku Mazowieckim otrzymaliśmy referencje od Rzecznika Prasowego Warszawskich Kolei Dojazdowych.

wykonujemy zarówno tłumaczenia ustne jak i pisemne w Grodzisku Mazowieckim. Szczycimy się profesjonalną jakością tłumaczenia oraz obsługą klienta na najwyższym poziomie. Grodzisk Mazowiecki – tłumaczenia tylko z nami!


referencje:
Tłumaczenie w Grodzisku Mazowieckim
Wystawione przez: Warszawska Kolej Dojazdowa - dnia:
MAESTRA - Zaangażowanie w wykonywaną pracę!
"Chcemy wyrazić nasze uznanie dla jakości oraz rzetelności tłumaczenia z terminologią prawno-transportową, wykonanego dla naszej firmy."
Ocena: 5 Tłumaczenie w Grodzisku Mazowieckim: 5 gwiazdek!

<< Powrót

Tłumaczenie w Grodzisku Mazowieckim

| Tłumaczenie - Grodzisk Mazowiecki © 2011

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

Tłumaczenie w Grodzisku Mazowieckim