Drukuj stronęSprzęt do tłumaczenia symultanicznego | Poznań  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Sprzęt do tłumaczenia symultanicznego - Poznań

 
24 marca 2011

poznań. zapewniliśmy wynajem sprzętu do tłumaczenia symultanicznego firmie ULMA Construcción. Dzięki zastosowaniu sprzętu do tłumaczeń symultanicznych wszystkie wypowiedzi mówców były tłumaczone na bieżąco, dzięki czemu język nie stanowił żadnej bariery a całość eventu przebiegała sprawnie i płynnie. W czasie konferencji zapewniliśmy profesjonalną obsługę techniczną wypożyczonego sprzętu do tłumaczeń symultanicznych.

obecna na rynku międzynarodowym od 1961 roku, firma ULMA Construcción oferuje sektorowi budowlanemu produkty, usługi i rozwiązania systemowe w zakresie deskowań, podparć i rusztowań, a także doradztwo techniczne i serwis posprzedażowy. Event w Poznaniu na którym użyto sprzętu do tłumaczenia symultanicznego, potwierdził istotną rolę firmy na polskim rynku.


referencje:
Sprzęt do tłumaczenia symultanicznego - Poznań
Wystawione przez: ULMA Construccion Polska - dnia:
MAESTRA - Gwarancja bezstresowego przebiegu spotkania!
"Firma podeszła do zadania bardzo profesjonalnie, wszystkie urządzenia działały bez zarzutu a obsługa techniczna w sposób bardzo sprawny zamontowała sprzęt zgodnie z zaplanowanym harmonogramem."
Ocena: 5 Sprzęt do tłumaczenia symultanicznego - Poznań: 5 gwiazdek!

<< Powrót

Sprzęt do tłumaczenia symultanicznego - Poznań

| Sprzęt do tłumaczenia symultanicznego - Poznań © 2011

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

Sprzęt do tłumaczenia symultanicznego - Poznań