Drukuj stronęMAESTRA Biuro Tłumaczeń Warszawa  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Tłumacze symultaniczni - Tłumaczenie symultaniczne

 
tłumacze symultaniczni

Tłumacze symultaniczni

Współpracujący z nami tłumacze symultaniczni to osoby najbardziej biegłe w swoim zawodzie. Tłumacze symultaniczni, z którymi współpracujemy, posiadają wyższe wykształcenie kierunkowe, dyplomy EMCI (European Masters in Conference Interpreting), akredytacje Parlamentu Europejskiego lub są wykwalifikowanymi specjalistami w swoich dziedzinach.
Tłumacze symultaniczni, których proponujemy klientom to zawsze osoby najlepiej pasujące pod względem profesjonalnym jak i zainteresowań kierunkowych skorelowanych z tematyką tłumaczenia symultanicznego podczas konferencji.
Dbamy o to, aby jakość przekładu, którą oferują kierowani przez nas tłumacze symultaniczni była jak najwyższa. Staramy się by zadowolenie naszych klientów przekładało się na chęć ponownego skorzystania z naszych usług.

tłumacze konferencyjni

Tłumacz symultaniczny

Tłumacz symultaniczny/tłumaczka symultaniczna, jest ze swoimi umiejętnościami nieodzownie potrzebny wszędzie tam, gdzie brak wystarczającej płynności językowej mówcy posługującego się językiem obcym, utrudnia zrozumienie jego wypowiedzi. Mimo, że znajomość języka angielskiego, jako języka międzynarodowego jest coraz bardziej powszechna, to jednak płynną znajomością pozwalającą na swobodną konwersację może się pochwalić niewiele osób.
Tłumacze symultaniczni swoją pracą przełamują barierę językową pomiędzy osobami mówiącymi odmiennymi językami.

MAESTRA | tłumaczenia i konferencje © 2010

Warszawa · Kraków · łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | tłumaczenia i konferencje