Drukuj stronęMAESTRA Biuro Tłumaczeń Warszawa  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Tłumacze konferencyjni - Tłumaczenie konferencyjne

 
tłumacze konferencyjni

Tłumacze konferencyjni

Tłumacze konferencyjni obsługujący nasze konferencje to osoby najbardziej biegłe w swoim zawodzie. Współpracujący z nami tłumacze konferencyjni to tłumacze posiadający dyplomy EMCI (European Masters in Conference Interpreting), tłumacze mający akredytację Parlamentu Europejskiego lub specjaliści tematyki branżowej.
Tłumacze konferencyjni i tłumaczki konferencyjne, których polecamy naszym klientom, mogą się wykazać zarówno bogatym doświadczeniem zawodowym, jak i referencjami zebranymi podczas swojej pracy.

tłumacz konferencyjny

Tłumacz konferencyjny - przygotowanie

Każdy tłumacz konferencyjny otrzymuje wynagrodzenie zarówno za czas pracy podczas tłumaczonej konferencji jak i za czas poświęcony na przygotowanie się do niej. Tłumacze konferencyjni przygotowują się do konferencji poprzez opanowanie branżowego, specjalistycznego słownictwa z materiałów organizatora konferencji jak i z treści prezentacji konferencyjnych.
Po uzgodnieniu szczegółów umowy na obsługę tłumaczeniową konferencji i wynajęcia sprzętu do tłumaczeń symultanicznych, prosimy zawsze klienta o przekazanie materiałów, które tłumacze konferencyjni wykorzystaj w celu zaznajomienia się z tematyką konferencji. Zaznajomienie się z materiałami konferencyjnymi, takim jak:

 • lista występujących gości,
 • specyficzne słownictwo branżowe,
 • prezentacje pokazywane podczas konferencji bądź
 • wygłaszane referaty,


 • pozwala, aby tłumacze konferencyjni dokonali profesjonalnego tłumaczenia symultanicznego podczas konferencji.

  MAESTRA | tłumaczenia i konferencje © 2010

  Warszawa · Kraków · łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
  Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

  MAESTRA | tłumaczenia i konferencje