Drukuj stronęMAESTRA Wynajem kabiny konferencyjnej  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Wynajem kabiny konferencyjnej

 
16 maja 2016

podczas odbywającej się 16 maja konferencji, kończącej projekt eCo-Solving, naszym zadaniem było umożliwienie wynajmu kabiny konferencyjnej oraz zapewnienie sprzętu niezbędnego do właściwego odbioru konferencji i tłumaczenia przez słuchaczy. Nasz zespół zadbał o nagłośnienie sali, odbiorniki dla słuchaczy oraz nadzór techniczny nad imprezą.

konferencja, która miała miejsce w Sali Balowej Pałacu Tyszkiewiczów-Potockich w Warszawie stanowiła zwieńczenie projektu realizowanego przez Uniwersytet Warszawki wraz z Pracownią Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” w latach 2015-2016, pt. „Aplikacyjne prace dyplomowe i inne formy dydaktycznej współpracy uczelni z otoczeniem”. Spotkanie stanowiło okazję do podsumowania osiągnięć i wniosków, które nasunęły się podczas realizacji projektu, oraz zaprezentowania innych przykładów dydaktycznej współpracy uczelni polskich i zagranicznych z otoczeniem zewnętrznym.

aby umożliwić pełen udział polskich i zagranicznych uczestników konferencji, nasza firma dostarczyła wszelki sprzęt niezbędny do tłumaczenia, łącznie z wynajmem kabiny konferencyjnej oraz montażem i nadzorem nad systemem nagłośnienia. Cieszymy się, że możemy zaliczyć to wydarzenie jako kolejną udaną realizację.

<< Powrót

Wynajem kabiny konferencyjnej

MAESTRA | Wynajem kabiny konferencyjnej © 2016

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Wynajem kabiny konferencyjnej