Drukuj stronęMAESTRA Ustne tłumaczenie medyczne  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Ustne tłumaczenie medyczne

 
28 października 2015

w ostatnim tygodniu października wsparliśmy organizację sympozjum naukowego zapewniając ustne tłumaczenie medyczne. Stowarzyszenie Higieny Lecznictwa i Fundacja Instytut Profilaktyki Zakażeń zorganizowały w Warszawie I Sympozjum Kliniczne „Zakażenia Clostridium difficile – pandemia XXI wieku. Nowości diagnostyki, profilaktyki i terapii'.

konferencja, która odbyła się w Centrum Konferencyjno-Szkoleniowym przy ul. Borowieckiej 9, była podzielona na kilka sesji wykładowych, część dyskusyjną oraz prezentacje nowych technologii medycznych. Wśród prelegentów znaleźli się również eksperci z zagranicznych uniwersytetów, lecz dzięki ustnemu tłumaczeniu medycznemu w wykonaniu naszych tłumaczy, wszyscy uczestnicy sympozjum mogli w pełni korzystać z oferowanej specjalistycznej wiedzy.

oprócz wysokiej jakości ustnego tłumaczenia medycznego, zagwarantowaliśmy także wszelki niezbędny sprzęt, m.in. kabinę do tłumaczeń i odbiorniki ze słuchawkami, zadbaliśmy o system nagłośnienia, montaż i obsługę techniczną.

<< Powrót

Ustne tłumaczenie medyczne

Ustne tłumaczenie medyczne

MAESTRA | Ustne tłumaczenie medyczne © 2015

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Ustne tłumaczenie medyczne