Drukuj stronęMAESTRA Tłumaczenie symultaniczne w ambasadzie  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Tłumaczenie na żywo

 
8 czerwca 2015

już po raz szósty w warszawie miało miejsce Private Equity Forum, które od lat stanowi doskonałą okazję do spotkania i dyskusji dla przedstawicieli prężnie rozwijającego się w Polsce sektora Private Equity. Podczas spotkania, które odbyło się w Hotelu Intercontinental, nasi tłumacze zapewnili tłumaczenie na żywo, umożliwiając płynną dyskusję w międzynarodowym gronie.

executive club, który jest organizatorem konferencji, jak co roku zaprosił znanych i cenionych panelistów. Dyskusja, tłumaczona na żywo przez naszych tłumaczy, toczyła się wokół tematu czynników kształtujących sytuację w branży, wpływu sektora Private Equity na innowację i rozwój gospodarki oraz wdrażania mechanizmów przedsiębiorczości w nowoczesnej organizacji. Forum zwieńczyła uroczysta gala, podczas której rozdano prestiżowe nagrody „Diamenty Private Equity” laureatom organizowanego przez Executive Club konkursu.

cieszy nas niezmiernie zaufanie Executive Club, który po raz kolejny był naszym klientem. Profesjonalizm naszych tłumaczy niezmiennie zdobywa uznanie podczas tłumaczeń na żywo, niezależnie od ilości słuchaczy, zarówno w tłumaczeniach kabinowych, jaki i szeptanych.

<< Powrót

Tłumaczenie na żywo

MAESTRA | Tłumaczenie na żywo w Hotelu Intercontinental © 2015

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Tłumaczenie na żywo w Hotelu Intercontinental