Drukuj stronęMAESTRA Tłumaczenie konsekutywne konferencji  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Tłumaczenie konsekutywne konferencji

 
22 sierpnia 2015

makijaż permanentny znany jest już co najmniej od początków XX wieku, choć jego obecna nazwa pojawiła się znacznie później. Używając techniki zbliżonej do tatuowania, wprowadza się pigment pod skórę w celu podkreślenia lub zmiany rysunku ust, brwi i oczu. 22 sierpnia mieliśmy okazję zapewnić tłumaczenie konsekutywne konferencji, której tematem były tajniki tej techniki.

konferencja dotycząca makijażu stałego została zorganizowana w hotelu Hilton przez firmę Broadway Beauty. Uczestnicy i uczestniczki spotkania mogli zapoznać się zarówno z historią, jak i z najnowocześniejszymi osiągnięciami w rozwoju tej metody. Omawiano techniczne i praktyczne aspekty tej technologii, szczegółowo opisując przygotowania do zabiegu, jego przebieg oraz czynności wykonywane po jego zakończeniu, a także trwałość efektów. Nie zabrakło informacji prawnych, wskazówek co do zasad bezpieczeństwa, informacji o przeciwwskazaniach oraz przestróg przydatnych w celu uniknięcia błędów i niepowodzeń. Dzięki tłumaczeniu konsekutywnemu konferencji wszyscy słuchacze i słuchaczki mogli skorzystać z przekazywanej fachowej wiedzy.

trwające blisko 10 godzin spotkanie było dla uczestników szansą zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć firmę Broadway Beauty w zakresie tłumaczenia konsekutywnego języka angielskiego podczas konferencji. Zadowolenie naszych klientów było dla nas najwyższą nagrodą.

<< Powrót

Tłumaczenie konsekutywne konferencji

MAESTRA | Tłumaczenie konsekutywne konferencji © 2015

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Tłumaczenie konsekutywne konferencji