Drukuj stronęMAESTRA Organizacja eventu - Warszawa  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Organizacja eventu - Warszawa

 
26 marca 2015

jednym z naszych marcowych zadań była organizacja eventu w Warszawie na zlecenie Fundacji im. Stefana Kuryłowicza. Konferencja, która odbyła się 26 marca na patio budynku przy ul. Przyokopowej 33 była nie lada gratką dla wszystkich osób związanych z architekturą. Podczas imprezy odbył się wykład słynnej holenderskiej architektki i urbanistki, Nathalie de Vries, która opowiedziała o pracy współzałożonej przez siebie pracowni MVRDV oraz zdradziła szczegóły aktualnych projektów, którymi zajmuje się pracownia.

wykład Nathalie de Vries poprzedziła prezentacja Fundacji im. Stefana Kuryłowicza, która powierzyła nam techniczną stronę organizacji eventu w Warszawie. Działająca od 2012 roku Fundacja, założona w celu promowania i wspierania twórczości architektonicznej młodych projektantów, przedstawiła swoje aktualne programy i inicjatywy, takie jak Konkurs Teoria i Stypendium Praktyka.

nasza ekipa zajęła się organizacją eventu w Warszawie kompleksowo. Zatroszczyliśmy się o stworzenie scenografii oraz komfortowej przestrzeni dla widowni i prelegentów, zadbaliśmy o oświetlenie, nagłośnienie oraz sprzęt wizualny. Zapewniliśmy obsługę tłumaczy symultanicznych oraz niezbędny im sprzęt, zadbaliśmy o dokumentację fotograficzną oraz video nagrywanie, aby konferencja mogła być dostępna poprzez streaming na stronie internetowej w dwóch wersjach językowych. Cieszymy się, że Fundacja im. Stefana Kuryłowicza zaufała nam, powierzając techniczną organizację eventu w Warszawie nawet w najdrobniejszych szczegółach.

<< Powrót

Organizacja eventu - Warszawa

Organizacja eventu - Warszawa

Organizacja eventu - Warszawa

MAESTRA | Organizacja eventu - Warszawa © 2015

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Organizacja eventu - Warszawa