Drukuj stronęMAESTRA Kabiny konferencyjne dla tłumaczy  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Kabiny konferencyjne dla tłumaczy

 
7-9 lipca 2015

wraz z otwieraniem się granic na kontynencie europejskim coraz szybciej rozwija się międzynarodowa przestępczość zorganizowana, co z drugiej strony, powoduje zacieśnianie się współpracy europejskich służb ścigania. Międzynarodowy Projekt ISEC-MOCG (Prevention of and Fight against Crime – Mobile Organised Criminal Group) ma za zadanie promować współpracę mającą na celu zwalczanie działalności międzynarodowych, zorganizowanych, mobilnych grup przestępczych, wywodzących się z obszaru Morza Bałtyckiego i zajmujących się kradzieżą samochodów w krajach Europy Zachodniej. To właśnie w ramach tego projektu odbyła się w Warszawie międzynarodowa konferencja, której gospodarzem było Centralne Biuro Śledcze Policji. Aby ułatwić wymianę doświadczeń w międzynarodowym gronie, zapewniliśmy tłumaczenie symultaniczne, kabiny konferencyjne dla tłumaczy oraz cały niezbędny sprzęt.

w dniach od 7 do 9 lipca 2015 r. przedstawiciele służb policyjnych z Austrii, Belgii, Francji, Litwy, Niemiec, Polski, Szwajcarii i Szwecji podzielili się swoimi dokonaniami, przedstawili aktualne informacje na temat prowadzonych spraw oraz wytyczyli kierunki dalszej współpracy. Podczas konferencji miały miejsce także warsztaty tematyczne, ściśle powiązane z omawianymi przypadkami. Organizatorzy wydarzenia podkreślali wagę międzynarodowej współpracy, szybkiego reagowania na ewolucje przestępczej strategii oraz dostosowywania się do nowych trendów w przestępczości. Dzięki współpracy w ramach zapoczątkowanego w 2014 r. projektu udało się już rozbić kilka zorganizowanych grup przestępczych, powołano też kilka wspólnych zespołów dochodzeniowo-śledczych.

oprócz naszych sprawdzonych tłumaczy, konferencję obsługiwali także tłumacze zapewnieni przez stronę niemiecką, współorganizatora konferencji. Dostarczyliśmy jednak tyle kabin konferencyjnych dla tłumaczy, aby wszyscy mogli pracować w komfortowych warunkach. Zadbaliśmy także o nagłośnienie i niezbędny sprzęt audio, a nad sprawnym przebiegiem konferencji czuwali nasi niezawodni technicy. Zarówno współpraca wyspecjalizowanych służb śledczych, wymieniających się doświadczeniami na sali, jak i całego grona profesjonalistów pracujących w kabinach konferencyjnych dla tłumaczy przebiegła wzorowo.

<< Powrót

Kabiny konferencyjne dla tłumaczy

MAESTRA | Kabiny konferencyjne dla tłumaczy © 2015

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Kabiny konferencyjne dla tłumaczy