Drukuj stronęMAESTRA Kabiny do tłumaczenia symultanicznego  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Kabiny do tłumaczenia symultanicznego

 
23-26 listopada 2015

organizowanie imprezy dla międzynarodowego grona uczestników często wiąże się z potrzebą wynajęcia więcej niż jednej kabiny do tłumaczenia symultanicznego oraz zatrudnienia więcej niż jednej pary tłumaczy. Im bardziej wielonarodowościowe grono odbiorców i prelegentów, tym więcej kombinacji języków musimy wziąć po uwagę.

w takiej sytuacji mogą Państwo w pełni liczyć na naszą pomoc. Na potrzeby eventu organizowanego w Hotelu Novotel Warsaw Airport w stolicy przez firmę Presence Sarl udostępniliśmy dziewięć kabin do tłumaczenia symultanicznego. W czasie trzydniowego spotkania, które odbyło się listopadzie, zadbaliśmy także o pozostały sprzęt konferencyjny, nagłośnienie, mikrofony i odbiorniki wraz z transportem. Na specjalne życzenie klienta, angielska wersja konferencji została przez nas nagrana i zapisana w formacie audio.

choć większa liczba sprzętu oraz kabin do tłumaczenia symultanicznego wymaga sprawnej koordynacji i przemyślanego rozplanowania, i tym razem wszystko odbyło się sprawnie i bez zakłóceń. A my z przyjemnością wyczekujemy nowych wyzwań.

<< Powrót

Kabiny do tłumaczenia symultanicznego

Transmisja konferencji

MAESTRA | Kabiny do tłumaczenia symultanicznego © 2015

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Kabiny do tłumaczenia symultanicznego