Drukuj stronęMAESTRA Kabiny do tłumaczenia konferencyjnego  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Kabiny do tłumaczenia konferencyjnego

 
24 września 2015

w dniu 24 września 2015 firma Sociomantic zorganizowała kolejną edycję konferencji Digital Marketing Heroes. Druga odsłona tej znanej już w branży marketingu cyfrowego konferencji, którą organizatorzy reklamują jako największą tego typu imprezę w Europie Środkowo-Wschodniej, odbyła się w warszawskim klubie The View. Nasza firma zajęła się organizacją nagłośnienia, zapewnieniem tłumaczenia symultanicznego i dostarczyła wszelki niezbędny sprzęt audio, kabinę do tłumaczenia konferencyjnego, jak również sprzęt video.

uczestnicy imprezy mieli okazję skorzystać z unikalnej wiedzy i doświadczenia ekspertów z obszaru innowacyjnego marketingu i reklamy internetowej. Wśród prelegentów znaleźli się reprezentanci czołowych marek, takich jak Google, LiveRail (Facebook), Wirtualna Polska, Brand24, Cloud Technologies czy Allegro. Na zakończenie goście bawili się na koncercie Justyny Święs, która wystąpiła z zespołem Rysy.

organizacja wydarzenia nie pozostawiała nic do zarzutu. Cieszymy się, że mogliśmy dołożyć naszą cegiełkę, zajmując się stroną techniczną nagłośnienia imprezy. Nasi tłumacze dołożyli starań, aby wszyscy uczestnicy konferencji mogli w pełni korzystać z wiedzy ekspertów, w czym pomógł im dostarczony przez nas osprzęt, kabina do tłumaczenia konferencyjnego wraz z monitorem podglądowym dla tłumaczy oraz sprzęt video na potrzeby prezentacji. Mamy nadzieję, że udana współpraca będzie naszym przywilejem także przy kolejnej edycji Digital Marketing Heroes.

<< Powrót

Kabiny do tłumaczenia konferencyjnego

Transmisja konferencji

MAESTRA | Kabiny do tłumaczenia konferencyjnego © 2015

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Kabiny do tłumaczenia konferencyjnego