Drukuj stronęMAESTRA Tłumaczenie symultaniczne języka niemieckiego  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Wynajem systemu Tour Guide

 
24 września 2014

W dniu 24 września 2014w fabrykach Woodmizer oraz Metalmizer w Kole odbyło się szkolenie pracowników, na które zapewniliśmy wynajem systemu Tour Guide. Dostarczony przez nas sprzęt zostały z powodzeniem użyty podczas szkolenia pracowników mających obsługiwać nowe urządzenia zakupione przez zakład. Decydując się na wynajem systemu Tour Guide nasz klient mógł zorganizować szkolenie bezpośrednio w miejscu, gdzie nowe urządzenia zostały zainstalowane.

Prawidłowe wyszkolenie kadryPrawidłowe wyszkolenie kadry pracującej na halach fabrycznych jest bardzo istotnym elementem wpływającym na jakość wytwarzanych podzespołów, właściwą organizację pracy oraz, przede wszystkim, na bezpieczeństwo pracowników. W przypadku szkolenia prowadzącego przez specjalistę posługującego się językiem obcym, istotne jest zapewnienie profesjonalnego tłumaczenia realizowanego przez tłumaczy o dobrej znajomości tematyki technicznej.

Równie ważnym elementem jest sprzęt potrzebny do przekazania tłumaczenia odbiorcom. Nie zawsze jednak szkolenie można zorganizować w odpowiednio wyposażonej sali konferencyjnej. W takich przypadkach świetnym rozwiązaniem jest przenośny system Tour Guide. Jak sama nazwa sugeruje, został on zaprojektowany m.in. do wykorzystania przez przewodników wycieczek, lecz może być także z powodzeniem stosowany do tłumaczenia, gdy formuła wydarzenia zakłada przemieszczanie się uczestników. Tego typu urządzenia zapewniają dobrą jakość przekazu, a także dość duży zasięg działania przy kompaktowych rozmiarach. Do realizacji tego typu projektów wykorzystujemy sprzęt firmy IMG Stage Line, który charakteryzuje się niezawodnością oraz wysoką wygodą użytkowania.

Oprócz wynajmu urządzeń systemu Tour Guide, oferujemy także profesjonalną obsługę tłumaczy, wsparcie techniczne szkoleń i konferencji, jak również wypożyczanie wysokiej jakości sprzętu audio i wideo dostosowanego do specyfiki wydarzenia.

<< Powrót

Wynajem systemu Tour Guide

MAESTRA | Wynajem systemu Tour Guide na szkolenie © 2014

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

Wynajem systemu Tour Guide