Drukuj stronęMAESTRA Wynajem kabin dla tłumaczy  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Wynajem kabin dla tłumaczy

 
7 października 2014

początek października wszystkim studentom kojarzy się z końcem wakacji oraz inauguracją roku akademickiego. Uroczyste rozpoczęcie roku akademickiego jest często postrzegane jako nudny przymus, więc niejedna uczelnie szuka sposobów na uatrakcyjnienie tego wydarzenia. Tak też uczyniła i Vistula, która chcąc jak najmocniej nawiązać do profilu działalności uczelni, zorganizowała debatę z udziałem młodych biznesmenów. Mieliśmy okazję wesprzeć uczelnię w tym przedsięwzięciu, zapewniając obsługę tłumaczy oraz zapewniając wszelki niezbędny sprzęt, w tym także wynajem kabin dla tłumaczy.

debata, którą poprowadził znany dziennikarz, Zygmunt Chajzer, dotyczyła możliwości na start w świecie biznesu dla młodych przedsiębiorców. W uroczystości wzięli także udział przedstawiciele zaprzyjaźnionych uczelni wraz ze swoimi pocztami sztandarowymi, co dodatkowo przyczyniło się do urozmaicenia wydarzenia.

nasza firma zadbała o sprawny przebieg uroczystości od strony technicznej, od wynajmu kabin dla tłumaczy, poprzez obsługę techniczną, odpowiednie ułożenie i zabezpieczenie kabli oraz zadbanie o schludny wygląd rozstawionego sprzętu. Nasi technicy czuwają zarówno nad funkcjonalnością oraz sprawnym działaniem wynajętych kabin dla tłumaczy i sprzętu, ale także zwracają uwagę na elementy wpływające na wygląd i ogólny odbiór wydarzenia.

<< Powrót

Wynajem kabin dla tłumaczy

MAESTRA | Wynajem kabin dla tłumaczy © 2014

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Wynajem kabin dla tłumaczy