Drukuj stronęMAESTRA Obsługa techniczna konferencji  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Obsługa techniczna konferencji

 
7 lipca 2014

w dniu 7 lipca 2014 roku Vets With Horsepower zagościło w Warszawie. Celem inicjatywy jest zbiórka pieniędzy na budowę kliniki weterynaryjnej w Gambii oraz edukacja właścicieli koni oraz osłów wykorzystywanych do pracy w zakresie odpowiedniej pielęgnacji i opieki nad zwierzętami gospodarskimi. Podczas wydarzenia, które odbyło się w stolicy, mieliśmy przyjemność wesprzeć organizatorów zapewniając obsługę techniczną konferencji.

choć w większości państw europejskich wykorzystywanie zwierząt do pracy w polu to już przeżytek, istnieją na świecie kraje, w których pracujące na roli konie i osły to widok codzienny. Jednym z takich miejsc jest Gambia, kraj należący do najbiedniejszych i najsłabiej rozwiniętych na świecie. Ciężko pracujące zwierzęta są praktycznie pozbawione opieki weterynaryjnej, a ich właściciele nie posiadają odpowiedniej wiedzy, aby zapobiegać ich chorobom. Poprawienie sytuacji zwierząt pociągowych jest celem inicjatywy Vets With Horsepower. W ramach akcji 12 brytyjskich weterynarzy – motocyklistów przemierzyło Europę, odwiedzając szereg krajów i organizując 6-godzinne konferencje szkoleniowe dla weterynarzy i nie tylko.

jedna z takich konferencji miała miejsce w kampusie SGGW w Warszawie. Nasza firma zapewniła specjalistyczny sprzęt do tłumaczenia symultanicznego i profesjonalną obsługę techniczną konferencji. Cieszymy się, że spotkanie przebiegło bez zakłóceń, a uczestniczyli mogli w pełni skorzystać z doświadczeń brytyjskich kolegów. Obsługa techniczna konferencji i szkoleń jest obok tłumaczeń jedną z głównych usług oferowanych przez naszą firmę.

<< Powrót

Obsługa techniczna konferencji

MAESTRA | Obsługa techniczna konferencji © 2015

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | Obsługa techniczna konferencji w SGGW