Drukuj stronęTłumaczenie symultaniczne Olsztyn  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Tłumaczenie symultaniczne - Olsztyn

 
5-6 listopada 2009

na tłumaczoną symultanicznie konferencję w Starych Jabłonkach koło Olsztyna, dotyczącą współpracy turystycznej i kulturalnej państw rejonu Morza Bałtyckiego, wynajęliśmy profesjonalny sprzęt do tłumaczenia symultanicznego. Olsztyn i Stare Jabłonki gościły tłumaczonych symultanicznie gości z Danii, Niemiec, Szwecji, Polski oraz Litwy, Łotwy i Estonii.

oferujemy tłumaczenie symultaniczne wykonywane przez doświadczonych tłumaczy oraz wysokiej klasy urządzenia do tłumaczenia symultanicznego w Olsztynie i okolicach. Gwarantujemy, że korzystając znaszych usług, goście konferencji zapamiętają Olsztyn oraz pobyt w nim jako udane miejsce spotkań kongresowych na Warmii i Mazurach.


referencje:
Tłumaczenie symultaniczne - Olsztyn
Wystawione przez: Urząd Marszałkowski Województwa Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie - dnia:
MAESTRA - polecamy korzystanie z jej usług!
"Firma Maestra zapewniła wsparcie techniczne wysokiej jakości w postaci kabin do tłumaczenia symultanicznego, nagłośnienia i oświetlenia na sali konferencyjnej."
Ocena: 5 Tłumaczenie symultaniczne Olsztyn: 5 gwiazdek!

<< Powrót

Tłumaczenie symultaniczne Olsztyn

| Tłumaczenia symultaniczne - Olsztyn © 2009

Warszawa · Kraków · Łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

Tłumaczenie symultaniczne Olsztyn