Drukuj stronęMAESTRA | tłumaczenia i konferencje  
Tłumaczenie symultaniczne i konsekutywnepolski       Simultandolmetschen und Konsekutivdolmetschendeutsch     Interpretação simultânea e consecutivaportuguês
Simultaneous and Consecutive interpretingenglish    Interpretación simultánea y consecutivaespañol      Interpretariato simultanea e consecutivaitaliano  

Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego na konferencjach

 
Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego

Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego

Urządzenia do tłumaczenia symultanicznego na konferencjach to szeroka gama urządzeń audio. W jej skład wchodzą miedzy innymi: jednostka centralna, promiennik podczerwieni, specjalistyczne okablowanie, nagłośnienie konferencyjne, odbiorniki sygnału podczerwieni wraz ze słuchawkami, pulpity konferencyjne dla tłumaczy, miksery dźwięku, różnego rodzaju mikrofony czy opcjonalnie jednostka centralna stanowisk dyskusyjnych i pulpity prezydialne umożliwiające dyskusje.
Wynajmujemy, wypożyczamy i sprzedajemy urządzenia do tłumaczenia symultanicznego. Oferujemy fachową pomoc oraz atrakcyjne warunki cenowe. Zajmujemy się zarówno dopasowaniem oferty do potrzeb klienta, jak i montażem urządzeń do tłumaczenia symultanicznego w wybranej lokalizacji.

urządzenia do tłumaczenia na konferencjach

Urządzenia do tłumaczenia na konferencjach

Oferowane przez nas urządzenia do tłumaczenia na konferencjach to urządzenia najlepszych zachodnich firm zajmujących się akustyką i nagłośnieniem konferencyjnym. Pomożemy dobrać najbardziej odpowiednie rozwiązanie dla każdej konferencji oraz doradzimy, jakie urządzenia do tłumaczenia na konferencjach są najbardziej potrzebne. Skontaktuj się z nami by uzyskać wsparcie w zakresie wynajęcia lub zakupu urządzeń do tłumaczenia symultanicznego.

MAESTRA | tłumaczenia i konferencje © 2010

Warszawa · Kraków · łódź · Wrocław · Poznań · Gdańsk · Szczecin · Bydgoszcz · Lublin · Katowice · Białystok
Gdynia · Częstochowa · Radom · Sosnowiec · Toruń · Kielce · Gliwice · Zabrze · Bytom · Olsztyn

MAESTRA | tłumaczenia i konferencje